Wellness centrum

hotela PANORAMA****

Nechajte sa hýčkať v hotelovom wellness centre, v oáze kľudu a pokoja, ktoré je tu pre Vás v priebehu celého roka. Wellness hotel Panorama neponúka len kvalitné ubytovanie, špičkovú gastronómiu, ale aj široké spektrum wellness služieb pre Váš dokonalý odpočinok.

Otváracia doba:

Bazén a wellness procedúry:

Pon: – Ne: 9.00 – 21.00 hod.

Utr. + Štvr.: 9.00 – 12.00 hod. bazén vyhradený pre detské plávanie

Saunový  svet :

Sobota: 10.00 – 20.30 hod.

Všetky ostatné dni v týždni: 14.00 – 20.30 hod.

Rezervácia bude záväzne potvrdená až po zaplatení!

Čo nájdete v našom wellness?

Využívaný na vodnú liečebnú gymnastiku, s množstvom vodných atrakcií – protiprúd, masážne trysky, vodné gejzíry, masážne lavice a pod. Rozmery 9 x 5 x 1,2 m s teplotou cca 30-31 °C

Určený ako samostatný balíček v intímnom prostredí pre cca 4 osoby, teplá voda okolo 38° C za vírivého účinku vodnej terapeutickej masáže. Veríme, že intímne prostredie vírivého bazéna, sviečky, sekt a pohodlné lehátka budú lákať zaľúbené páry, ale i skupiny k prežitiu nezabudnuteľného zážitku.

Chcete sa zbaviť toxických látok a neprekáža Vám vyššia teplota? Práve Vám je určený hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbaví Váš organizmus škodlivých látok, posilní imunitný systém, urýchli metabolizmus.

Navštívte päť druhov sáun v našom saunovom svete: fínska, parná, aróma bylinková, infra sauna a aerosolová kabína

Kúpele vhodné na rehabilitačné účely, ako bylinkové kúpele s prídavkom bylinných výťažkov a éterických olejov, alebo pre intímne využitie kúpeľa v páre alebo single.

Vyskúšajte novinku nášho rozšíreného novovybudovaného wellness centra. Pozvite svoju polovičku alebo kamarátov do nového privátneho wellnessu, kde strávite nezabudnuteľné chvíle odpočinku. Okrem privátnej sauny a vírivky bude na vás čakať aj pohár šumivého vína.

Prezrite si fotogalériu

wellness centra a procedúr