VÝLETY V OKOLÍ
NÁŠHO HOTELA

Trenčianske Teplice a okolie vyžarujú jedinečné kúzlo v každom ročnom období, z nich každé ponúka návštevníkom týchto známych kúpeľov neopakovateľnú atmosféru a veľa nezabudnuteľných zážitkov. S ohľadom na prianie našich hostí pripravujeme poldenné a celodenné výlety do okolia za poznaním nášho krásneho kraja a získaním jedinečných zážitkov, z ktorých sa budete ešte dlho tešiť.

Možnosť zapožičania

Paličky Nordic – walking (1 hod.): 2,00 € / osoba
Paličky na celý deň (10:00 – 18:00 hod.):4,00 € / osoba

Zapožičanie bicykla + prilba (1 hod.): 3,00 € / osoba
Zapožičanie bicykla + prilba (10:00 – 18:00 hod.): 6,00 € / osoba / deň

Doporučené aktivity

Trenčianske kúpele patria medzi najstaršie a najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku. Kúpele sa nachádzajú v prostredí Strážovských vrchov a práve vďaka ich skvelej a zaujímavej polohe sa tiež nazývajú „perla Karpát“.

Trenčianske Teplice sú významným kultúrny centrom, v ktorom sa usporadúvajú rôzne národné i medzinárodné akcie. Hudobné leto je najstarším medzinárodným festivalom komornej hudby v strednej Európe. Medzi najpopulárnejšie akcie kúpeľov patrí filmový festival.

Okolie ponúka množstvo skvelých miest, ktoré naozaj stoja za to navštíviť. Ten, kto dáva prednosť kľudu a romantickým prechádzkam v tichom prostredí mestského parku, by sa mal prísť pozrieť na jeseň alebo na jar, kedy príroda dáva na obdiv celú farebnú paletu farieb. Naopak ten, kto vyhľadáva rušný spoločenský život, by mal prísť do Trenčianskych Teplíc v lete.

Prežite výborný deň jazdou na koni v neďalekých Motešiciach, kde sa nachádza jazdecký areál. Pokiaľ ste začiatočníci, sú Vám k dispozícii služby skúsených trénerov. Ak máte jazdecké skúsenosti, môžete si na koni vyjsť bez ďalších jazdeckých lekcií a vychutnať si miestnu prírodnú krásu.

Letecký klub Dubnica vám prináša možnosť potešiť sa pohľadom na krásu regiónu z vtáčej perspektívy. Môžete si zvoliť jednu zo štandardných letových trás alebo si dohodnúť trasu vlastnú. Lety prebiehajú v športových letúňoch riadené skúsenými pilotmi, ktorí  Vás počas letu upozornia na všetky zaujímavé a významné miesta, ktoré by ste mali vidieť.